Raclette v létě – rozmanité, svěží a jednoduše chutné | Nechte se inspirovat značkou KELA

Raclette im Freien

Venkovní raclette

Raclette na zahradě, na balkoně a terase je skvělou alternativou ke grilování – možná ještě lepší!  Takže vyndejte raclette a prostě to vyzkoušejte. Po tomto požitku už se raclette určitě neschováte. Ryby, brambory a zeleninu lze grilovat na grilovací desce nebo rozpáleném kameni, zatímco fíky a sýr se roztaví na pánvích. Jako dezert jsou v raclette pánve vynikající palačinky s čerstvými borůvkami. Tak co, chtěli byste vyzkoušet venkovní raclette?
Raclette v létě – nápady na grilovací desku a pánve

Momentálně si můžeme užít dostatek sluníčka a vysokých teplot. Jakékoli vaření nebo pečení v kuchyni zvyšuje již tak horké pokojové teploty. Popadněte tedy raclette set a užijte si čerstvě připravené pánve venku.

To je to, co podáváme na stůl: malé brambory, losos, červená cibule, malá mrkev, paprika, fíky, sýr raclette, kozí hermelín, bylinkový tvaroh, granátové jablko a bageta. Pro osvěžení ochucujeme minerální vodu čerstvým rybízem. Navzdory vysokým teplotám nesmí chybět sladký závěr. Chcete-li to provést, promíchejte trochu těsta na palačinky a přidejte je do pánví s čerstvým ovocem, jako jsou maliny nebo borůvky.

Raclette im Sommer


Raclette im Sommer

Maila – série z matné keramiky Ucelená řada pro krásně prostřený stůl. Maila znamená stylové servírování a krásnou prezentaci lahůdek z kuchyně. V jednotném designu jsou mísy, kastrolky, máslové misky, slánky a pepřenky a skladovací nádoby. Klikněte zde pro kompletní sérii Maila.
Dřevěné prkénka Katana vyrobené z bambusu Dřevěné prkýnka v kuchyni jsou opravdovou klasikou. Šetrné k nožům a jednoduše krásné na pohled. Bambus je jedním z nejoblíbenějších druhů dřeva na řezání. Jsou odolné, a proto mají dlouhou životnost. V rámci série Katana jsou prkénka v různých velikostech, sady prkének, prkénka v kulatém tvaru nebo s drážkou na šťávu.

Raclette Ceneri s horkým kamenem

Toto raclette nemá nahoře typickou grilovací desku, ale spíše kamennou desku. Kamenná deska se ohřívá elektricky, není nutné ji přivádět na požadovanou teplotu v troubě. S komplexní sadou Ceneri může zábava s raclette začít okamžitě. Obsahuje: žulový kamenný talíř, 8 nepřilnavých pánví, 8 plastových stěrek. Více informací o Raclette Ceneri naleznete zde.